
В окупирания Севастопол са се чули силни експлозии, а местни канали съобщават за ракетна атака.
УНИАН пише, че се наблюдава димна завеса над Севастополския залив, но и черен дим. Гаулайтерът на окупирания Севастопол Михаил Развожаев заяви, че е извършен ракетен удар по щаба на Черноморския флот.
„Фрагмент падна близо до театър „Луначарски“. Ако откриете такива елементи, моля, не се приближавайте и звънете на 112. Всички служби за спешна помощ са отишли на място. Информацията за жертвите се изяснява“, написа той в Telegram.
Движението както на автомобили, така и по море по Кримския мост отново е спряно.
На място са пристигнали всички служби на Спешна помощ, информацията за пострадалите се изяснява.
Към 13:30 ч. бе съобщено, че противовъздушната отбрана работи в района на летище Белбек, а също така и в гарнизона на Гвардейское и Саки.
Източник: https://offnews.bg/
Източник: https://dnesnews.bg








