
Пореден протест във Варна поиска референдум за еврото
Протестиращи в защита на българския лев блокираха движението по столичния бул. „Цар Освободител“, предаде БТА.
Те са се събрали около сградите на президентската институция и на Народното събрание. В района има засилено полицейско присъствие.
Събралите се настояват за запазване на лева, провеждане на референдум за еврото и за оставка на правителството.
За шести пореден път протест за референдум за приемането ни в еврозоната, организиран от „Възраждане“, се състоя в центъра на Варна, предаде БНР.
Протестиращите носеха плакати
„Евро – не, благодаря, избираме лева“ и „Чуйте гласа на народа“.
Източник: https://dnesnews.bg







