
Говори се, че Брад Пит „отчаяно“ иска да се събере отново с децата си близнаци след развода си с Анджелина Джоли и след взривоопасната семейна раздяла. 61-годишната холивудска звезда беше във връзка с Анджи в продължение на 12 години и се ожениха през 2014 г. Те са родители на шест деца – включително близнаците Нокс и Вивиен, на 16 години.
Връзката на звездната двойка удари на камък през 2016 г., когато Анджелина подаде молба за развод, а през следващите години се появиха съобщения, че отношенията на Брад с децата му са пострадали. Миналата година Вивиен влезе в заглавията на вестниците, когато стана ясно, че е премахнала „Пит“ от фамилията си – намек за сериозен срив в отношенията.
Сега нов доклад предполага, че Брад „отчаяно“ се опитва да изглади отношенията с близнаците си. Въпреки това се предполага, че той ще се изправи пред трудна борба, за да събере всичките си деца на едно място заедно с него.
В доклада се твърди, че актьорът от „Формула 1“ има „искрица надежда“, че може да се поправи, поради факта, че докато Вивиен е премахнала името му от фамилията си, Нокс не е премахнал „Пит“ от фамилията си.
Източник казва пред Daily Mail: „Брад отчаяно се опитва да направи последен опит да се събере с тях и да се поправи, въпреки че знае, че шансът те да се съгласят да прекарат време с него е меко казано малък. Засега няма никаква обратна връзка с близнаците или техните представители.
Източник: mirror.co.uk
Razkritia.com








