
Пеевски е заповядал на Сарафов да подготви нова акция в президентската институция, за да арестува хора от екипа на Румен Радев. Това научи най-четената медия в социалните мрежи BNEWS от източници от най-близкото обкръжение на лидера на Новото начало, който се покри в дълбока конспирация, откакто започнаха поредните за последните 12 години мощни граждански протести срещу него.
Тази идея се е обсъждала в най-тесен кръг между Пеевски и Сарафов. Идеята била, за да се хареса на протеста останалият без мандат и.ф. главен прокурор, който от тази вечер става персона нон грата на 4 етаж в Съдебната палата.
Пеевски му заповядал да удари екипа на Радев и да ги обвини в шпионаж в полза на Русия. Така Шишкото се надявал да разколебае жълтопаветния протест срещу себе си и бухалката си Сарафов, който скандираше незнайно защо “Тук не е Москва!”.
Пеевски се канеше на търси кеша от Пътя на Копринката, но сеща ще търси агенти на Путин, забравяйки отличните отношения на Радев с президента Тръмп и американците. Шишкото имал намерение да се подмаже на немското правителство и на немските медии, които с право го обявиха и го смятат за руски агент. За всички в ясно какъв е генезисът на Пеевски и вече отдавна Западът отказа да му се връзва на театралните постановки от селските вечеринки.
Пеевски щял да полза този път ДАНС, която подчини под свой контрол с и.ф. председател, след като принуди човека на Радев Пламен Тонев да оглави архива на бившата ДС.
Самият Пеевски заплаши слее изборите Радев, че ще нахлуе с тумба цигани и фантоми от помашките села в Президентството, за да “търси кеша”.
Идеята Сарафов да щурмува Дондуков била и заради страха на Пеевски от новата партия. Пред свои служители лидерът на ДПС Ново начало заявил онзи ден, че ще съсипе президента за 24 часа с КОНПИ и с прокуратурата, ако тръгнел да прави партия.
Bnews.bg








