
Президентът Румен Радев е коментирал пред близкия си кръг, че въобще не му пука от заканите на Пеевски и Борисов към него. Единият се кани пак да нахлува в Президентството с ДАНС, а другият го плаши с избори.
Еефектът е обратен и генералът вдигал самолета и ставал още по-твърд. Точните му думи били даже по-пиперливи, а именно, че гневните изблици на Пеевски му действали възбуждащо на тестостерона. Радев е мъжкар и не избягва сблъсъци, а ги обича и не е страхлив като Борисов и Пеевски. Радев лети на 12 хиляди метра сам със самолета в небето, а Борисов и Пеевски се кръстят и стъпват с левия крак на борда на правителствения ВИП.
Радев никога не удря пръв, но, ако му посегнат, ударът му с юмрук е смъртоносен, коментира близък до него човек пред bnews.
След последните закани Радев обобщил, че Пеевски сам си подписва присъдата като политически труп.
Партията на президента е готова и чака само знак за нови избори, за да излезе на терен и да ги помете.
Радев знае, че Пеевски го чака със зареден пистолет на вратата, ако влезе в мача, и затова ще го направи отново през парадния вход с вдигнатия юмрук.
“Няма начин да изкарат и зимата. Народът иска промяна на модела КОЙ”, коментират източници от президентството.
Румен бил готов да вдигне юмрука при първата възможност и бил сигурен, че социолозите не грешат, когато му отреждат близо до 120 мандата в парламента.
Bnews.bg







