Подадох заявление за напускане на партия „ГЕРБ“, в която членувах от години. Входирах и заявление в Общинския съвет за напускане на групата на ГЕРБ и изразих желание да стана независим общински съветник. Това заяви бившият кмет на Средец и настоящ общински съветник инж. Иван Жабов.
„Ще подкрепям с гласа си конструктивните идеи в местния парламент в оставащите две години от мандата му“, допълва той.
За решението му се говори от няколко часа, като се очаква той да премине към редиците на ДПС-Ново начало. Примерът му се очаква да последва и Лало Гюров, както и близките му съветници в групата на ГЕРБ Красимира Георгиева и Георги Георгиев.
Bairak.bg








