Илайджа Блу Олман, синът на музикалната легенда Шер и покойния рокаджия Грег Олман, беше спипан от папараци в ужасяващ вид по „Сънсет Стрип“ в Холивуд този уикенд. 48-годишният мъж приличаше на изпаднал клошар, видимо немит от седмици, като на всичко отгоре едва се влечеше и си помагаше с бастун.
Само преди два месеца Илайджа беше настанен в болница след предполагаемо предозиране с наркотици. Докторите в болница „Джошуа Трий“ се бореха дълга за живота му и потвърдиха, че е голям късметлия, че е оцелял от свръхдозата. Шер през цялото време беше до наследника си и направи всичко възможно, за да му осигури помощта, от която се нуждае.

След като Олман беше изписан, майка му плати 46 000 долара за едномесечен престой в клиника за наркозависими, където са отсядали топзвезди като отдавна покойния Джим Морисън от „Доорс“.
Илайджа е известен брутален наркоман, също като покойния си татко Грег. В интервю от 2014 г. младият Олман разказа за борбата си с пристрастяването, която е водил през целия си живот, разкривайки как е започнал да употребява наркотици на 11 години.
Миналата година Шер официално поиска от съда попечителство над сина си заради наркоманските му изцепки, но то й беше отказано. Резултатът, за съжаление, е трагичен.
Източник: „Уикенд“
Razkritia.com








