За първи път от повече от година холивудската звезда Чарлийз Терон беше видяна публично със сина си Джаксън, когото отглежда като момиче. Русокосата красавица заведе 12-годишния младеж и група негови приятели в „Диснилен“, а външният вид на момчето е, меко казано, притеснителен. Фигурата на Джаксън е изцяло женска и по всичко личи, че въпреки съвсем незрялата си възраст, той се тъпче с хормони за трансформация на пола.
Осиновеното през 2012 г. чернокожо хлапе още от 3-годишно се облича в женски дрехи и Чарлийз Терон не само му позволява, но и упорито го третира като момиче. Дебютът на Джаксън на червения килим беше с рокличка на „Диор“ на Седмицата на модата в Париж.

Според запознати Джаксън, който наскоро ще бъде тийнейджър, изглежда, че е започнал вече терапия за смяна на пола. На някои снимки изглежда дори, че са започнали да му растат гърди.
Да имаш транс дете явно е на мода сред богатите и известните в Холивуд. Голямата щерка на Джоли и Брад Пит – Шайло все още не е решила от какъв пол да бъде, макар че е вече почти пълнолетна. Щерката на Бен Афлек – Серафина наскоро обяви, че вече е момче и се казва Фин.
Източник: „Уикенд“
Razkritia.com





