Борисов и Пеевски, вие подигравате ли се с бедстващите общини?
Защо изпратихте тримата министри злополучници – Зафиров, Иванов и Генов на място? Нали, за да решават проблемите с безводието?
Посещенията са пълен провал.
Екологичният Манол Генов успя да се скара с хората в Плевен за десет минути.
Пита ги най-нагло защо са търпяли досега, а сега се оплаквали.
Обижда, заплашва, държи се арогантно.
Сега нямали вода по 20 часа, догодина можело и по 22 на ден.
Социалните мрежи с клипове вече се взривиха от наглостта му.
Отговорникът за водния борд – Атанас Зафиров и регионалният Иван Иванов бяха изпратени (явно насила) в Брезник. Порой от говорене на глупости.
Иванов заяви, че Брезник е жертва на климатичните промени.
Те ли сипват манган, арсен и бактерии (ешехерия коли) във водата? Зафиров пък мрънка, че проблемът е наследен и се е трупал с годините и сега държавата имала готовност да помогне.
Готовност! Тепърва?!
Времето за готовност беше пролетта.
Какво правеше той осем месеца по екскурзии из цял свят на държавни разноски?
Новината е, че и следващото лято щяло да има режим.
Докато хората измрат или се изселят, след като си продадат имотите на безценица. Конкретни мерки и срокове – няма.

Бордът по водите е организиран провал.
Борисов и Пеевски си сложиха бушони от БСП.
От тези тримата нищо не става. Задълбочават кризата.
Дразнят обществото.
Гънат се и губят време.
Прибирайте си ги.
И търсете спешно нов начин за решаване на проблемите.
От днес още няколко населени места в Кюстендилско и Великотърновско минаха на режим.
Калоян Методиев

Това ли е Новото начало с мисъл за хората?
Това ли е работа на терен при хората?
Борисов и Пеевски изпратили министър Манол Генов да се кара на хората, да се държи арогантно, облечен в скъпа маркова тениска.
Ивелин Николов
Bnews.bg




