Седем години. Цели седем години Алекс Сърчаджиева не беше поглеждала мъж. След като загуби единствената си и истинска любов в лицето на Иван Ласкин, актрисата се отдаде на дъщеря им София и на работата си. И пет пари не даваше, че е млада, хубава, чаровна и че всички й казват, че има право на любов и щастие…
Е, колкото и да се инатеше Алекс, ето, че те я намериха. Седем години по-късно, но… Преди часове самата тя смело хвана за ръка новия си мъж и го показа пред света. Снимката беше качена в стори, озвучено от песен на Джо Кокър, а мрежата буквално превъртя.

Най-хубавото е, че Александра изглежда наистина щастлива – ухилена до уши, непретенциозна, с дълга лятна рокля и прибрана коса. Тя държи любимия си за ръка и се смее на камерата, но той остава в гръб, поне засега.
Това, което може да се каже за него от пръв поглед и което не може да се обърка е, че човекът е млад, вероятно на годините на Алекс (40 и нещо) или около тях. С тъмна къса коса е и нормално добро телосложение. Малко по-висок е от актрисата, което изключи някои предположения, че това е колегата й Филип Буков, защото той е доста по-висок от Сърчаджиева.
Хората в нета се съдраха да пожелават щастие и любов на Александра и да я уверяват, че я заслужава повече от всичко… Хайде, хаирлия да е и да се обичат влюбените!
Източник: Crimesbg.com
Kliuki.bg








Вашият коментар