
За едни краденият кеш от асфалт и мантинели означава повече златен шампейн, а за други, като загиналите малки деца – футболисти на Славия на АМ Тракия и техните родители – това означава мирис на пръст от пресен гроб и страдание до живот.
Кое е любимото шампанско на олигарха,
Олигархът Делян Пеевски се беше самозабравил дотам, че когато взе изборите в Пазарджик с няколко хиляди купени гласа в циганските махали, отказа на Борисов да поделят властта в сламения кабинет Желязков и посъветва “Чичо Румен да прибира шампейна”. Няколко седмици по-късно по площадите на България излязоха милиони възмутени и гневни българи от арогантността и наглостта на Пеевски и буквално му счупиха бутилките с шампанско в главата.
Останаха обаче въпросите откъде тази фиксация на новия ДуБай Ганьо в еликсир като шампанското и кои са любимите му марки, от които изпива литри с повод и без повод. Във въздуха с частните си самолети Фалкон Пеевски консумира само любимото шампанско на руските олигарси Кристал с черен хайвер от Каспийско море. Бутилка Кристал струва между 7 и 10 хиляди евро, а Пеевски изпива минимум по 2-3 бутилки по време на един полет до Дубай и изяжда около килограм черен хайвер с няколко от любимите му кифли с кренвирши – т.н. кренвиршки, които му приготвя специален готвач за борда. Ако керосинът за Фалкона до Дубай струва 20 хиляди евро, то не по-малко струва и кетърингът на борда за Пеевски. Олигархът обичайно лети сам или с по 1-2 придружители.
На земята Пеевски предпочита друг вид “шампейн”, както го нарича. Това е Арман де Бриняк – една от най-скъпите и ултра екслузивни марки, специално приготвяни и консумирани в избите край Реймс в областта Шампан от френски абати и монаси. Пеевски е отворен на това шампанско от личния си камериер и слуга Чавдар Александров – Чочо Висаджията от Несебър, който му подържа именията на Палмата в Дубай и палатите в село Кошарица край Слънчев бряг, които скоро предстои да ви покажем.
Крадените пари кеш от асфалт и мантинели отиват в редовни оргии, които Чочо организира за Шиши в Кошарица и на Палмата. Свидетели на тези пиянски запой и оргии говорят страховити неща. Обикновено се докарва един ТИР с шаманско Armand de Brignac. Всяка бутилка от златната колекция струва по 1000 евро, а се отварят стотици. На забавата охраната от НСО често разхожда из градините като бавачки малкия Делянчо, а баща му запива с Чочко в компанията на скъпоплатени звезди на Пайнер, които също пристигат в Кошарица или Дубай с няколко тира озвучителна техника. Част от изпълнителите често пеят чисто голи или само по прашки за “изисканата” публика.
В началото на оргията Пеевски и гостите му пият бързо и до дъно по няколко чаши шампейн със скъпа лимитирана водка, за да ги “хване”. После Пеевски и Чочо сменят ритъма и отварят бутилката, само за да се пръскат с певиците или да отпият по една глътка от кристалната чаша. След товя Пеевски чупи чашата в стената и крещи “Аз съм пират” и “Купих си държава!”, “Купих си България”. Всички телефони са събрани предварително, така че няма кой да го снима и поради същата причина гостите и певиците му са голи. Коронният номер на запоя е Чочо Александров да започне да пее на ушенце на господаря си и да ми прави масажи. Няколко слуги чистят ежесекундно кочината, която прави Пеевски със своите свинщини.
Няколко присъствали свидетели потвърждават това пред нашата агенция, а оргиите са се вихрили буквално до изборния ден на 19 април, когато Пеевски изпаднал в шок от изборните резултати и оттогава не е на себе си.
Излиза, че Чичо Румен е прибрал шампейна на Делян Пеевски.
Любопитно е да се знае и кое е любимото мезе на Пеевски с ултраскъпия шампейн. Това са пържени тиквички по гръцки – тънко нарязани и под формата на хрупкав чипс. Момчето обаче ги обича топли и се мръщи и ги хвърля в земята с чинията, ако са студени. По време на всеки запой специален готвач във всяка минута пържи тиквички, които се сервират на момента с млечен сос. Това продължава с дни, а често за една оргия заминават по един тон от тези зеленчуци.
Както личи от външния закръглен вид на Момчето с корпулентната талия, то не се жали на ядене и пиене на захарни газирани напитки, а и често злоупотребява с фаст фууд, защото го е страх да не бъде отровен и камериерът му Марио пазарува само от масовите обществени вериги. Една оргия на Шиши и Чочо струва не по-малко от милион евро, а годишно за купони и партита с частни самолети и голи певици заминават стотици милиони. Крадени от асфалт и мантинели с любезното съдействие на такива като Иван Мирински и Бойко Борисов.
Bnews.bg









Вашият коментар