ГЕРБ-СДС, ДБ, БСП и ИТН се срещнаха и днес, за да обсъдят точките в споразумението
И днес в Народното събрание продължи срещата между преговорните екипи на ГЕРБ-СДС, „Демократична България“, БСП-Обединена левица и ИТН.
Това стана ясно от публикации във фейсбук страниците на партиите.
„Продължава работата по формулирането на точките в споразумението за управление и механизмите за вземане на решения“, пише още в съобщението.




Източник: https://dnesnews.bg









