
Боко Тиквата не намери време вчера да излезе от кабинета на Милко Балев, за да види в очите младите български лекари, които протестираха пред бившия Партиен дом и на Орлов мост с искане за достойно заплащане, обаче днес е по гори и планини в село Магерово, за да лъже с лакърдии бедния си електорат и българските граждани, които все още търпят по принуда зверските гражби за милиарди на ГЕРБ и ДПС – НеНе от асфалт и цимент. Дебелият му ортак в кражбите Пеевски се е скрил от седмици, откакто избухнаха протестите, и даже не е ясно дали припарва до кабинета на Тодор Живков, в който тури герб за 10 бона и превърна във фотостудио за политическо хард порно.
Това е коронният номер на Боко и приятелят му Шиши. Когато София се залее от мощни социални и политически протести, двамата смелчаци хващат горите и се крият по села и планки предимно в помашките райони, където държат в страх и зависимости едни действително много добри хора и безкрайно съвестни български граждани. Забележете, че бившият пожарникар можеше да избяга от София като доброволец към някой от 200-та огромни пожара в страната, които опустошават цели села, но къде ти – шубето е голям страх!
Ето защо този модел трябва да бъде разрушен. Заради младите българи по площадите на градовете и зарди добрите достойни хора по селата, които са по равно ограбвани и експлоатирани от Борисов и Пеевски. Двамата Шишковци експлоатират евтиния труд на българите и крадат с пълни шепи и торби от нашите пътища, от нашите болници и от нашите домакинства.
Интересно е дали на тези народни беседи по върхове и чукари Боко разказва на избирателите си как с Шиши изнесоха заграбените от тях милиарди в чували и палети с двата правителствени самолета за Дубай преди няколко години? И дали ги черпи още с ония фурми, които арабите му върнаха в знак на благодарност за инвестициите в хотели и резиденции на Палмата в Джебел Али?
Bnews.bg







