Двамата бивши се събраха за специален повод. Тази година на 15 септември сина им Борис тръгва в първи клас.
В инстаграм профила си гордият татко пусна снимка на тримата заедно по повод подготовката на Борис за училище. Като пожела на момчето да ума успех и на добър час, наричайки сина си шампион.

Първокласникът бе засипан с хубави пожелания от последователите на мама и татко. А други забелязаха факта, че Благой и Деси не са отдавна заедно. Но полагат грижи за наследника си. Снимките демонстрират, че Благой и Десислава са запазили топлите си отношения въпреки раздялата.

И продължават да показват, че Борис им е приоритет. Отглеждат го с много майчина и бащина обич и се стремят нищо да не му липсва от тук нататък. Примерът им е заразителен и се хареса на феновете, които одобряват съвместното им разбирателство в споделеното родителство,
източник: Хотнюз







