Те се разбраха за децата, за имотите си, за филмовите си проекти, дори за общия си бизнес… Но остана едно нещо, което Дженифър Лопес и Бен Афлек не могат да разделят и това е имотът им за близо 70 милиона долара. Две години след раздялата и месеци след развода, бившите съпрузи продължават да са собственици на луксозно имение в Холивуд, което просто не могат да продадат.
Вилата, която трябваше да е център на щастието им, се оказа най-големият проблем и за двамата. Дженифър беше неприятно изненадана, когато разбра, че с Бен не могат да продадат имота.
Пазарът в Бевърли Хилс доста се е свил, а пожарите не помагат за подобряването на ситуацията. По тази причина двойката не успя да продаде имота, без значение колко изгодно го продаваше. „Реално имотът струва повече от 70 милиона, но те поискаха около 60, само и само да го продадат по-бързо. Купувачи така и не се появиха, и те бяха посъветвани да го изтеглят от пазара, докато настъпи по-благоприятен момент“, коментират в имотните среди.
Двойката останали силно разочаровани от факта, че вилата им трябва да се продаде на загуба, поради което решили да изчакат. А междувременно успели да разделят всичко останало.
„И все пак жилището си остава последната брънка, която ги свързва по-здраво и от брачните клетви. Никой от тях не иска да претърпи финансова загуба в размер на милиони. Затова и се налага от време на време да се срещат и да обсъждат тривиални неща около разходите по поддръжка на вилата. Нищо, че никой от тях вече не живее в нея“, разкриват техни познати.
Явно двамата ще останат свързани, докато вилата не се продаде…
Razkritia.com








