ШИШИ ОТКАЧИ ТОТАЛНО И ИЗИГРА НА ЖИВО ПРЕД ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ СПЕКТАКЪЛА “СТРАШНИ СМЕШКИ И СМЕШНИ СТРАШКИ”!
Ексклузивен репортаж за bNews в деня за вот на недоверие на политическия репортер Злостър – Черното влечуго.
04:50 ч. – Делян Славчев Пеевски се събуди от зловещ кошмар. Беше сънувал, че е в американски затвор. В този щатски пандиз едър тъмнокож затворник с татуировка на пениса “MAGNETIC IS SLOW BUT IT DOESN’T FORGET”, демек в груб превод: “МАГНИТСКИ ЗАБАВЯ, НО НЕ ЗАБРАВЯ”, си играеше с чисто голия Шиши на “чичо доктор – гинеколог”. От страх Пеевски целият се тресеше като розовия вибратор на заместник-обудсмана Мара Хостесата, който тя беше забравила в спалнята му преди няколко дни. За да преодолее треперенето,Шиши нахлупи на очите си нощното бебешко боне, с което спеше, лапна вибратора, защото го обърка в тъмното с шишето с биберон, с което майка му Ирена Кръстева го приспиваше от малък та до днес, и запя детската песничка на Недялко Йорданов от цикъла “Страшни смешки и смешни страшни, за герои със опашки”:
“Ний сме тримата глигани,
трима честни хулигани.
Трябва нещо да откраднем,
трябва някой да нападнем,
трябва някой да смаризиме,
трябва да се омангизиме.
Стоп!
Хоп!
Троп!
Бъркай в своя джоб!”.
Тази песничка обаче, не беше обикновена проява на тежкия инфантилизъм на Пеевски. Това беше “Песента на глиганите”, която тримата дебелаци Шиши, Боко Тиквата и Насо Фритюрника бяха избрали за свой мафиотски химн при един от запоите в луксозното мазе на хотел “Берлин”, където живееше лидерът на ДПС – Ново начало. Докато пееше Шиши направи пиши-пиши, защото се отпусна и топлината на собствената му урина го успокои временно.
07:20 ч. – в двора на хотел “Берлин” всичко беше готово. Мутрите от охранителната фирма “Делта гард” бяха свалили дебелите ланци и обеците от ушите и носовете си, бяха облекли официалните униформи с надпис “Полиция”, за да скрият татуировките си и от частните джипове се бяха качили на служебните си мотори от МВР. Шиши гледаше тия едри глуповати гавази, които заедно сНСО и официалната полиция щяха да го пазят от народната любов в деня на вота на недоверие и тихо изгрухтя сам на себе си: “Споко, Дидко, споко, мъжки, нема да се плашиш, копеуе! Към девет часа отиваш в НС и ще разковеш тая кочина веднъж завинаги!”.
09:00 ч. – На влизане в парламента Пеевски скочи на Асен Василев и на Кирил Петков. Лидерът на ДПС – Ново начало, беше неадекватен като пиян шеф на полицията в Русе и внезапно изпадна в истерия като министърът на вътрешните работи Дани Митов – Къдравата Сю, когато не си е взел сутрешната доза марихуана с бира и кафе. Шиши се разквича на Кирил: „Ходи при Лена на парапета!“, а към бившия финансов министър от ПП изгрухтя: „Абе, я, отивай да те оправят във вас, как те оправят по пеньоар, всички знаем, погледни колко си смешен!“ След цялата си импровизирана свинска пледоария Пеевски се обърна към Василев и го обвини за кражба от Агенция „Митници“, а след това ревна към Кирил Петков с думите „наркоман“ и „крадец“. След тежката си истерия, която мязаше на паник атака, Пеевски влезе в НС запъхтян като депутатката Петя Минетя от ИТН след орален сеанс в “Делта хил” и потен като пехливанин от ДПС – Ново начало, който прави интимни масажи на Деса Атанасова, докато Шиши е командировка в Дубай. Вървейки по коридорите на парламента,Пеевски започна да мисли наум: “Издишаш, свински, издишаш…Стегни се – почваш да бъркаш хората. Наркоман и крадец е Славчо Зулуса! По пеньоар ходи да я оправям в кабинета на председателя на НС Наталия Киселова! А на парапета вече не са Киро и Лена, а Тошко Африкански и Павела Митова…”

10:08 ч. – Шиши влезе в кабинета си. Заключи се. Строполи се в мекото кресло и въздъхна: “Бах ти, нещата отиват на зле! Дано след вота на недоверие тия диваци отвънка да не нахлуят в Народното събрание и да ми направят онова, което направиха на министъра на финансите в Непал! Тук Шиши аха-аха да се разплаче като мома в “Ергенът” и изпод бюрото в кабинета му се подаде Бойко Борисов. Той се ухили хитро и каза: “Ту-тууу!”. А после добави мазно: “Не реви, ортак! Нашите от МВР са докарали БЕЛИЯ АВТОБУС! Ако требва, ше бегаме!”.
Bnews.bg








