
Клип от побоя бе разпространен в социалните мрежи, а полицията се самосезира.
Полицията е задържала тримата младежи, били минувачи в центъра на София снощи, съобщи БНТ.
Извършителите са на 15, 16 и 18 години.
Тримата са нанесли непредизвикан побой на случайни граждани на столичния площад „Славейков“.
Клип от побоя бе разпространен в социалните мрежи, а полицията се самосезира.
Пълнолетният младеж е задържан в миналото за кражби, а срещу 16-годишния е подаван сигнал за побой над чужди граждани.
Продължава работата по изясняване на всички обстоятелства, свързани с хулиганското поведение на тримата, както и за установяване на пострадали хора. По случая е образувано досъдебно производство.
Източник: https://offnews.bg/
Източник: https://dnesnews.bg








