СеРеСе яко в България!
Новите жертви са Баце и Шиши.
(бел. ред. 1)
Под “сересе” да не се разбира, че обилно се ходи по голяма нужда, а че яко се подслушва и то незаконно със Специални Разузнавателни Средства.
(бел. ред. 2)
Изтекоха скандални записи от телефонни разговори между две лица, чиито гласове много приличат на гласовете на Делян Пеевски и Бойко Борисов, защото… са техните гласове.
Първи запис:
ГЛАС 1:
Ало, Баце, можеш ли да говориш, да те еа? ГЛАС 2: Офф, с кого трябва да говоря, за да ме ееш, Шиши?
ГЛАС 1:
Не бе, не искам да говориш с някого, за да те еа, Баце, аз мога и сам да си те еа, питам можеш ли да говориш или покрай тебе са оня кюфтак Коце Ботокса и оная мазната толумба Сачева?
ГЛАС 2:
Сам съм като куче, Шиши. Сам съм като онова Българско овчарско куче дето го подарих на Путин. Кажи. Слушам те.
ГЛАС 1:
Баце, кво ша праим с оня убавец Благо? Работата се скапа като киселицата на Киселова на “Панаира на киселото мляко” в Разград.
Има протести в София и Варна…
ГЛАС 2:
Виж ся, Шиши, Благо е пич! *ичките го харесват. Има си кинти пича. Татуировките му са пичовски. Белите зъби дето си ги натепа у устата са пичовски.
Пичага е Благо. Дай да не го закачаме. Па и кви протести? Те агитката на Славия са един файтон хора… знам ги, нали съм бил на мача “Бистришките тигри” – Славия за купата. Не ми дадоха да бия дузпа и аз бих феновете на Славия.
ГЛАС 1:
Баце, стегни се, не бъди тъп като лафовете на Коце Копейкин за Манол Пейков. Не ти говоря за Благо Джизъса, а за Благо Коцев, кмета на Варна. Пепейците са се надървили като Тошко Африкански на Павела Митова. Искат да ни свалят правителство заради тоя варненски тъпанар. Бунак! Не може ли да гепи по-хитро! Кво да праим ся?
ГЛАС 2:
Шиши, не ми викай, че съм тъп, щото ти си тъп като Киро Харварда в Самоковски манастир. Мале, тогава в манастира Алексей Петров ми каза “Бойче, тоя Киро чеп за зеле в манастирска магерница не става.” Ма тва са стари тъпотии. Виж, ся,
ясна е какво трябва да направиш с Благо. Съдът е твой. Прокуратурата е твоя.
Немаш грижи. Кажи на оня шушляк Боби Сарафа прокурорчето по делото да повдигне нефелни обвинения на Благо Коцев, кажи на оня галфон Жоро Чолаков да говори със съдията да подходи улаво към доказателствата и готово. Благо ше отърве панделата, а правителството нема да падне.
Па и да падне на мен ми дреме на банкянския бахур за това правителство.
Щото то е ТВОЕ правителство, Шиши. Не е МОЕ. Всички министри са твои като почнеш от оня гол охлюв розово бузестия плъх – премиерът Роската Желязков, минеш през бай Гроздьо Караджов – Крадеца и стигнеш до Къдравата Сю в МВР. Аре, чао…
(тук преди записът да прекъсне се чува грухтене, квичене, псувни, крясъци и ясно се чуват само думите: “Ти ще видиш, дебел педал герберски!”)

Втори запис:
ГЛАС 1:
Ало, Баце, никъв те нема… изчезна като културата в Министерство на културата при Мариан Бачев… къде се губиш?
ГЛАС 2:
Мараба, Шиши. Бех три дни в “Делта Хил”. Имаше от сичко по мноо! Мацки, пури, кюлчета, пачки евро. Кеф! Играхме и сантасе с Орлин Алексиев под чадъра на басейнчето. На вързано играхме. Паднах. Сега му дължа един “чадър” в МРРБ. Едни кинти за пътя край Мездра трябвало да “останат на сянка под чадъра”.
Що ме търсиш?
ГЛАС 1:
Споко, Баце, чадъра го смятай за уреден. Малък Шошо – министъра Иван Иванов го държа и за “шошката” и топките.
Мен друго ме яде.
Баце, кво ще праим с Мустафа? Притеснен съм. От стрес се стопих направо – от 180 кила съм станал 179. Мойта Деса Метреса, конституционното ми коте сладко, ми вика: “Шишльонче, измършавял си като оная политическа уруспия… Иво Мирчев след “Оземпикса”. Ма нищо, де.
Та, кажи кво ще праим с Мустафа?
ГЛАС 2:
Шиши, с Мустафа немаме грижи. Откакто го отсвирихте от ДПС, той си е на село Борино в Родопите. По цял ден пие ракия с помаците в хоремага, нищо че Корана забранява алкохола и като се надрънка с един ятаган ръчка по един стар предизборен плакат с Джевдет Чакъров. Мустафа е безобиден, не бой се!
ГЛАС 1:
Не бе, Баце. Не ме разбра аз за Херо те питам…
ГЛАС 2:
Ааааа, така кажи, Шиши.
Херо също нема да ни създава гайлета. Нема да се косиш!
Лудогорец и тая година ще са шампиони, а Киро Гела пак ще си контрабандира “херото” с корабите.
Той между другото Херо намрази футбола, откакто го махнаха от Нефтохимик и сега е треньор по джаги на едни хлапета в Морската градина на Бургас. И той е безобиден като Мустафа. Що па си се разтревожил за Херо?
ГЛАС 1:
Лелеее, Баце, ти си тъп като новата песен на Слави ЗУЛУСА с Емилия! Аз през цялото време ти говоря за новата – стара посланичка на САЩ у нас Херо Мустафа. Тая е пепейка гнусна. По-гнусна е от оная немска леля Ирене Мария Планк дето им ходи на протестите да крепи Благо Коцев. Херо Мустафа ще ни развали рахатлъка и най-важното няма да ме махнат от Магнитски.
ГЛАС 2:
Шиши, кротни се, бе! Ти колкото си дебел, толкова си бъзлив. Я, горе зурла! За “Магнита” няма да мислиш – Магнитски в България е безсмислен като Магнитните наколенки на доктор Ливайн.
Я, виж го моя Влади Горанов, има си Магнитски човека, па живот си живее. Не е седнал да реве като вдовицата на Шарлопов за уй…дурмата покрай наследството му в Созопол.
Магнитски и Херо Мустафа не ги мисли. Имаме други задачи – след като врътнахме Мая Костинбродска за омбудсман и сложихме нашта одиозна невнятница Велислава Делчева имаме готов служебен премиер.
Само трябва да сложим Тони Балкони за шеф на КПК и може да ходим на предсрочни избори…
ГЛАС 1:
Абе, Баце, какви избори… ами…ако пилота Радев вдигне самолета на изборите – ще увиснем като прани гащи, както мене ме провесиха от терасата в Дубай ония откачени руснаци…

(тук преди записът да прекъсне пак се чува грухтене, квичене и ГЛАС 1, който започва да плаче неудържимо)
Злостър – Черното влечуго, бивш служител на ДАНС
Bnews.bg








