
В две от учебните заведения са преустановили занятия
Поне 10 училища в София са получили тази сутрин имейли със заплахи за поставено взривно устройство, предава БНР.
От СДВР са съобщили, че в две от учебните заведения занятията са преустановени.
Във всички учебни заведения децата са изкарани на двора.
Според приета миналата седмица промяна при подаден сигнал МВР трябва да прецени дали той е реален или не.
Миналия понеделник и вторник училищата бяха залети от вълна от бомбени заплахи, за които МВР твърди, че са дошли от страна извън ЕС. Бомбените заплахи продължиха в сряда и четвъртък, но за тях бяха арестувани няколко тинейджъри. МВР се похвали, че в петък и в понеделник не е имало бомбени заплахи.
Източник: https://www.segabg.com/
Източник: https://dnesnews.bg








