
Жена падна в двуметрова шахта в центъра на София близо до кръстовището на бул. „Дондуков“ и ул. „Веслец“. Инцидентът е станал малко след 15:15 часа, съобщават от bTV.
На място са екипи на полиция, Спешната помощ и пожарната. Жената е откарана в „Пирогов“. Според информация на bTV жената е в тежко състояние.
Източник: https://dnesnews.bg








