Камион блъсна и уби жена на място, малко след 10 ч. тази сутрин, пред столичното 32 СУИЧЕ „Св. Климент Охридски“ на бул. „Христо Ботев“.
„Починалата е жена на видима възраст около 75-80-годишна възраст“, това съобщиха пред „Труд news“ от пресцентъра на МВР.
„Това, което се знае до момента е, че вече е направен тест за алкохол на шофьора и той е отрицателен“, допълниха още от пресцентъра на ведомството.
На място има полицейски екипи, а инцидентът е причинил задръстване в посока „Люлин“.

„Избягвайте движение по Ботев и Тодор Александров. Кръстовището е блокирано. Платното на Тодор Александров, посока Люлин е затворено при кръстовището с Ботев“, съобщават от групата за „Катастрофи в София“.
Източник: https://trud.bg/
Източник: https://dnesnews.bg








