Те са заедно от шест години, но Киану Рийвс все още не е завел приятелката си пред олтара. Легендарният актьор от „Джон Уик“ и „Матрицата“, разкрива, че е много привързан към Александра Грант, но двамата далеч не смятат да обсъждат брака като възможност в последно време.
„Все още не съм казал „да“ и с Александра не сме женени. Наслаждаваме се на времето си заедно и на прекрасната връзка, която имаме“, твърди актьорът.
Той официално оповести връзката им през 2020-та година, по време на пандемията. Преди това Киану твърдеше, че личния му живот е само негов и няма никой до себе си.
„Истината е, че се чувствам пълноценен човек. Имам приятели, близки, хора, които ме обичат“, твърдеше актьорът. Сега, след като срещна новата си изгора, изглежда по-щастлив от всякога.
Що се отнася до Александра Грант, тя е щастлива, че има мъж като Рийвс до себе си, но смята, че връзката им е плод на дългогодишно приятелство, а не толкова на някакви по-специални отношения.
„Ние сме влюбени и се обичаме, да, но истината е, че сме по-отдадени един на друг, покрай дългите години приятелство и грижа за партньора. И съм безкрайно щастлива, че любовта ме срещна на етап от живота ми, в който имам собствена кариера и не се чувствам застрашена или потисната от известността на Киану. Чувствам се съвсем удобно до него на червения килим“, добавя още тя.
Razkritia.com




