Те се познават вече почти 20 години, но малцина знаят, че са по-близки от майка и дъщеря. Джейми Лий Къртис и Линдзи Лоън обаче наскоро разкриха загадката около близкото си приятелство. И признаха, че наистина са много важни една за друга. До такава степен, че са по-близки от майка и дъщеря.
„Тя беше до мен в моите трудни моменти, подкрепяше ме, защитаваше ме, даваше ми съвети и ме насърчаваше да се променя. Беше невероятно за мен, да имам човек като нея до себе си. Наистина ми е невероятно скъпа“, признава в последното си интервю Ли Ло. Двете се запознават на снимките на филма „Шантав петък“, където играят майка и дъщеря. Явно Джейми е успяла да повлияе по-добре на екранната си дъщеря и от биологичната й майка, тъй като под нейно влияние Линдзи оставя наркотиците, спира алкохола и безумните изпълнения по улиците, намира си съпруг и успява да се съсредоточи върху кариерата и семейството си. Днес актрисата е майка и съпруга за пример, а за това благодари на Джейми.
„Знаех, че тя може да бъде най-добрата ми приятелка. Каквото и да й кажех, знаех, че ще си остане между нас. За мен беше важно, че мога да разчитам на нея толкова много“, откровена е Джейми по този повод.
Актрисата споделя, че е невероятно щастлива, че пак ще играят заедно. Този път в „Още по-шантав петък“. Там Линдзи играе майка на проблемна тийнейджърка, а Къртис е щурата й баба. „Светът се върти, но ние сме щастливи, че отново имаме шанс да споделим емоцията от това да играем заедно. Джейми е невероятна. Благодарна съм, че отново мога да работя рамо до рамо с нея“, казва Линдзи Лоън.
Явно чувствата са споделени и от двете страни, но интересно, какво ли мисли биологичната майка на Лоън за това?
Razkritia.com







