
Настимир Ананиев
Бившият депутат от ПП Настимир Ананиев, който успя да свали значително количество килограми от телесната си маса, замина на морето да покаже новата си фигура. Той отмаря в Созопол заедно с жена си Петя и двете им деца – момче и момиче в тийнейджърска възраст. Семейството е отседнало в ол инклузив хотел в прословутата местност Буджака, където богаташи са издигнали лъскави палати.
Настимир прекарва много време в заведенията на хотела и по цял ден виси на телефона си. Очевидци пък цъкаха с език и се чудеха как е отслабнал, като го гледаха как непрекъснато се върти край блок масите и пълни чиниите си догоре с храна. Може би просто не иска да се мине и се възползва максимално от ол инклузива, коментираха те.
Още на втория ден Ананиеви си смениха стаята с по-хубава до басейна, а нощувката им излиза около 500 лв. На плажа пък Ананиев и жена му убиват скуката с игра на табла.
От една година Настимир няма собствено депутатско кресло в парламента. Той го загуби на предсрочните парламентарни избори на 9 юни. През есента пък Насти се изпокара с бившите си колеги от «Продължаваме промяната“, които под натиска на „Демократична България“ изчегъртаха от коалицията партията му „Волт“ – мандатоносител на ПП и правителството на Кирил Петков в 47-ото НС през 2021 г.
Отсъствието от политиката явно се е отразило добре на физическата форма на Ананиев. Дали защото след края на сладкия депутатски живот Насти бе лишен от пикантните кюфтета евтинджос от столовата на парламента, или просто защото е решил да оползотворява свободното си време с посещения във фитнес залата, само можем да гадаем… Но ако продължава така с кулинарните пиршества в Созопол, после ще трябва да гладува поне месец, за да си върне добрата форма, пише „Ретро“.
Bairak.bg








