Бях на протеста в подкрепа на Благомир Коцев, въпреки отвращението си към партията му. Особено ми беше неприятно,че видях Киро – тъпото, Асен Василев и оня плазмодий бившия премиер (Денков).


Вижте, корупцията в България е навсякъде, но не мога да отрека това, че Коцев прави неща за Варна и го виждам с очите си. Следвам го, харесва ми това, което публикува. Ясно е, че свинята Пеевски, който завладя цялата държава,заедно с Бат Бойо правят всичко възможно да оставят Варна на мутрите и отвратителните им похвати. Бухалката им Портних не е на власт вече и се пукат по шевовете. Няма го гербаджийския идиот, който нищо не направи и ще го запомним само с нищоправене, лайняния гейзер който се изливаше в морето и изпълненията му на ,,сухия бар“. Никъде не се появяваше и го наричаха невидимия кмет. Една срамна фигура в управлението на града.

Мутрата Пеевски прави всичко възможно да компрометира и свали от власт Коцев, за да пусне пипалата си отново. Варна е мутраджийски град, управляван от ТИМ, Дънката, Пеевски и Бойо. Това трябва да спре, макар, че не виждам светлина в тунела.

От коментар на Кр. Христов :
Спомням си как на 20 февруари 2013 г. първото правителството на Борисов подаде оставка, в резултат на Антимонополните протести, започнали на 5 февруари същата година в страната, която на следващия ден е приета от Народното събрание с 209 гласа „за“, 5 „против“ и 1 „въздържал се“!! ПОМНИТЕ ЛИ САМОЗАПАЛИЛИЯТ СЕ ПЛАМЕН ГОРАНОВ !!! Момчето даде живота за да го помним!!! Какъв беше Борисов тогава и колко НАГЪЛ е сега!!!
Bnews.bg








