
Десислава Станчева
Разбирам, че едните искат Майдан, а другите искат да сме на ръчно управление на Фон дер Лайен.
И едните, и другите си имат корупционни касички, и си мерят корупциите.
Ми не, нито едните, нито другите ви искам.
Всъщност съм готова да се хвана на бас, че подгряването е за предсрочни избори и сглобка ППДБ-ГЕРБ.
Щото, идва голяма европейска война, та най-вероятно затова.
Идват и нови ПВУ траншове, та вероятно ще си делкат проектите.
Т.нар. „проруска“ опозиция (Възраждане, Бел. Ред.), даде последен бой, хвърляйки червена боя в очите на полицаи, и понеже сега имунитетите им зависят от ГЕРБДПС, съвсем се спихнаха.
ИТН и БСП са на командно дишане, чието копче държи Пеевски.
МЕЧ на Радостин Василев, за съжаление, е само Радостин Василев, който освен за говори смешки при журналисти, близки до ГЕРБ, досега не е блеснал с нещо друго.
Остава Величие, за съжаление и те отиват повече към сеир, а не към реални действия. (И до момента, нито един парламентарен въпрос).
Неудобни са, но в рамките на допустимото.
Така че, кучетата си лаят, керванът си върви е положението..
Bnews.bg








