
Напрежението между Пеевски и Борисов кипна на N-та степен и вече няма смисъл да се крие. Изборите ще бъдат поискани от Борисов и дори зад гърба ма другия Шишко. Дори и Таки не може да ги удържи, но е факт, че Борисов тотално е загубил улицата за сметка на по-младия си епигон.
Делян Пеевски официално е новият бос на организираната престъпност в България. Няма СИК, няма ВИС, няма ТИМ. Всички са цункали пръстена на новия капо ди тути капи. Пеевск е над Мафията, а мафията си има държава и бос в златна клетка.
Вече на върха на българската Мафия Пеевски тепърва ще се сблъсква със сериозни изпитания. Пеевски в персона нон грата за цяла Европа и САЩ и то поради опасност от заразна корупция. За него тепърва започват големите проблеми, които ще завършат с иск за екстрадацията му, за да бъде съден за увреждане на американските интерси. Много е ввроятно съдебните дела и екстрадацията да свършат в Салвадор, вместо в Америка. Именно президентът Букеле е готов да поеме голяма част от тежестта на криминалната престъпност в САЩ. Разбира се, срещу сериозно заплащане от американците, а после хлябът и ножът ще са в негови ръце, защото присъдите ще са грандиозни.
Големият проблем пред Пеевски е, че неговите съдружници Таки и Борисов са си стари капии на американците. Борисов вече в попълнил подобаващо досието на приятелите си в ЦРУ, ДЕА и Държавния департамент.
Според информацията на BNEWS от ОАЕ в момента има българи със забрана да напускат Емирствата и заради това Пеевски избягва да се мярка там. В момента за него най-безопасно е да се крие в държавата, която превзе – България и да си пуска по цял ден интриги и записи в своите сайтчета ПИК и Медиамол. Преди десет години Пеевски търсеше да си купи държава насред Океаните, а си купи на промоция и за без пари държава в центъра на Балканите и пред влизане в Еврозоната.
На Пеевски, за разлика от Борисов, не му пука от протести. Ще си сложи свой човек на КПК – Стоян Петков, който формално е издигнат от ГЕРБ, после ще скочи на Радев. Такъв е краткият план на Шишкото, а друг план няма.
За Пеевски е само формалност превземането на ГЕРБ от Борисов. Решението на КС, което с гласовете на Деса Атанасова и Белазелков остави служебната власт в Пеевски, показа, че Дебелото се готви за избори и няма да пусне Борисов за президент. Така отпада и кандидатурата на борисовата подлога Копейкин, който щеше да получи поддържаща роля срещу много кеш.
Големият СТРАХ на Пеевски се нарича Таки. Какво ще издаде хитрият грък на Щатите, с които работи от поне десетилетие. Всеки месец самолети на американците кацат в Дубай и агенти на службите им се срещат на беседи със световния елит на организираната престъпност. Чат-пат американските агенти си тръгват с по някой с чувал на главата, но такава опасност няма за гръка от Люлин. Таки е един от важните за тях хора, а се чува, че на него американците стягат примката чрез шейховете с цел да му дадат правилната посока и да проговори за Двамата шишковци в България. Таки разполага с цялата информация за кеша на Шишковците и за схемите на организираната престъпност, МВР и службите. Симбиозата на улицата с държавата е дело на гения на злите сили Пеевски. За първи път в негово лице бос на организираната престъпност посяга към цялата публична власт в държавата под носа на старите бандити, сред които и Боко.
Ако е вярна информацията, която стигна до BNEWS, че Таки е със забрана да напуска Дубай, а Пеевски е със забрана да влиза в страната на Емирствата, настъпват тежки дни на изпитания. Който пропее пръв ще закопае другия и ще му припише всички грехове. Това се отнася и за Борисов, който иска са струпа всичките си тежки грехове и постъпки на сметката на Пеевски. Таки пък управлява парите на двамата от Дубай и ги държи буквално за топките.
Очаквайте скоро разказ от първо лице в BNEWS за стаята с кеша в един дубайски палат. Кои са пратениците на Борисов и Пеевски, които влязоха в огромния хол, пълен с пакети крадени пари, които изкараха от България двата самолета, които навръщане докараха фурми за подслаждане на живота на ограбените данъкоплатци.
Нещо, което няма да научите и прочете в свинските медии, които се грижат само за комфорта на властта и организираната престъпност в симбиоза с нея.
Екип на BNEWS
Bnews.bg








