
Чий е този кабинет? Естествено, че на ППДБ с някои малки изключения и като цяло на градската либерална общност. По същата схема, по която ПП и ДБ подариха служебната власт на Пеевски за година и половина с мъпета Главчев, сега жълтопаветните получиха цялата власт на тепсия с Гюров. Просто след обезкостяването на Конституцията от Сглобката кормилото на служебната власт вече не е в ръцете на президента, а на този кръг или партийно лоби, който излъчва служебния премиер – в постното меню на Илияна Йотова имаше девет опции на Пеевски и Борисов и една на Прокопиев. Йотова правилно избра Гюров, защото това поискаха българите от площадите – България не иска вече Пеевски и Борисов, а иска честни избори, за да даде власта честно на Румен Радев.
Днес агитаторът на ГЕРБ и Кочината Явор Дачков реве, че Андрей Гюров бил подставено лице и зад него ще управлява Румяна Бъчварова от Капитал.
Първо – Бъчварова 20 години беше в ГЕРБ и беше топлата връзка на Борисов с Прокопиев.
Второ- А да не би Главчев да не бе абсолютно подставено лице на Делян Пеевски и олигархът по Магнитски да не го командваше по телефона на къс синджир? Същата история се повтори и потрети със Сламения Желязков и главния секретар на МС Габриела Козарева, която остана и в трите кабинета на Пеевски (два с премиер Главчев и един с премиер Желязков) като очите, ушите и зурлата на Прасето от Кочината в Правителството. Точно така щенията на Пеевски получаваха печата на правителството за броени минути.
Защо Кочината днес грухти на умряло?! ПеПетата бият ужким хитрия Пеевски с неговите камъни по неговата глава и по неговата зурла. Първо ПеПетата бяха полезните идиоти на Къро и Шиши, после Шиши уби Къро и Трактора, а накрая Шиши стана полезен идиот на ПеПепетата. Полезен идиот какъвто Шиши винаги е бил за Боко.
Нещата са ясни. Каквото повикало, такова се обадило, безсрамници. Колелото се върти, палачинката се обърна пред зурлата на Шишкото. Това, което сега изнервените и уплашени Пеевски и Борисов не могат или не смеят да кажат публично, пускат напред да го говорят Колтуклиева и Дачков!
Моят първи коментар за кабинета тук👇👀
Bnews.bg








